• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 5 postrid, maksa 3*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 23/6. 

Mis on küpsis?

Küpsis on väike tekstifail, mis paigutatakse teie arvutisse või mobiiltelefoni seadesse, kui külastate enamikku Interneti-lehti. Küpsised on harjunud parandama saidi kasutajakogemust, andes kasutajale juurdepääsu mitmesugustele funktsioonidele. Küpsised võimaldavad saidi lisafunktsioone, näiteks võimalus ostukorvi salvestatud toodet salvestada. Küpsised võivad olla kasutatud ka saidi liikluse jälgimiseks ja turunduse analüüsimiseks. Kui kasutaja otsustab küpsiseid mitte aktsepteerida, ei pruugi suur osa saidi funktsioonidest enam töötada. Kasutajad saavad ka oma arvuti brauseriseadetes valida küpsiste keelamise. Kasutame ka küpsiseid turunduse teostamiseks ja/või kampaaniate optimiseerimiseks teistel veebisaitidel. Meie küpsised ei tunne kasutajaid ära isiklikult, kuid võivad teie arvuti ära tunda kui külastate Hambedo ja muid veebisaite.

Kasutades Hambedo veebisaiti ja/või nõustudes meie privaatsuseeskirjade ja küpsiste kasutustingimused, nõustute meie küpsiste kasutamisega. Pange tähele, et kui otsustate küpsiseid mitte lubada läbi blokeerimise/keelamise, siis te ei saa habedo.com veebisaidil oste teha. Muud saidi funktsioonid võivad samuti olla piiratud.

Kui otsustate küpsiste kasutamisega mitte nõustuda, saate need keelata brauseri turvaseadete kaudu. Pange ka tähele, et küpsiseid on võimalik käsitsi kustutada nii arvutist kui mobiiltelefonist igal ajal.

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil