• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 2 postrid, maksa 1*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 16/6. 

Tingimused

1. ostud

Tellimuse vormiserimisel tehakse leping selle ostu jaoks ainult siis, kui Hambedo kinnitab tellimuse kinnitusega tellimust. Tellimuse kinnitus luuakse automaatselt Hambedo andmebaasis ilma käsitsi läbivaatuseta. Sellise vea korral nagu (kuid mitte ainult) hind, Tarneaeg jne,
õigus seda pärast fakti parandada.

Te peate olema vähemalt 18-aastane, et meie saidil oleks kinnitatud tellimus.

Hambedo jätab endale õiguse kõik printimisvead parandada. Kogu pilditeavet tuleb vaadelda näitena illustratsioonina; tooted ei ole garanteeritud, et neil oleks sama täpne välimus ja tingimus nagu näite kujutist.

2. hind

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu 25%. Tellimuse kinnitamise korral saab hindu muuta ainult väljaspool Hambedo ' i kontrolli all olevaid asjaolusid, nagu (kuid mitte ainult) olulisi muutusi kaubahindades, valuutakursside muutustest või käibemaksu muutustest.

3. tarned – tarneaeg

Kohaletoimetamine on tasuta tellimusi, mis on suuremad kui 39 EUR. Muude tellimuste puhul on tarne 6.95 EUR.

Tarned saadetakse DHL-i kaudu või postiga. Tarneaeg on tavaliselt 2 – 5 tööpäeva.

Transpordi risk:
Me võtame vastutuse veo ajal transportimise eest, st kauba oht kahjustatakse või kaob veo ajal meie laost tarnimisel. Te eeldate, et risk mis tahes tagastussaadetistele meile.

Lahendamata lõhnad:
Kui te ei väida oma, jätame endale õiguse nõuda tasu kuni 200 SEK meie kohaletoimetamise ja kohaletoimetamise kulud.

4. Makseviisid

Hambedo teatab kõigist käibemaksuga seotud hindadest. Kehtivad saatmiskulud. Tellimuse vormistamisel muid makse ega tasusid ei lisata.

Kõik maksed ja tagasimaksed tehakse meie makseteenuse pakkuja Klarna kaudu.

Tagasimaksed tehakse 14 tööpäeva jooksul alates tagastustaotluse saamisest ja heakskiitmisest.

Kõik valed või petturlikud korraldused teatatakse politseile; anname kogu olulise teabe, näiteks IP-numbrid ja muud asjakohased üksikasjad.

Koostöös Klarna Bank AB(publ), Sveavägen 46, 111 34 Stockholm, Rootsi, pakume teile järgmisi makseviise. Tasumine toimub Klarnale.

 • Tasumine [14] päevades: makseperiood on 14 päeva alates kauba saatmisest või piletid/ teenuse saadavuse kuupäev. Täielikud tingimused turgude kohta, kus see makseviis on saadaval, leiate siit:  Ühendkuningriik Saksamaa Rootsi Norra Taani Soome Austria Šveits ja  Madalmaades .
 • Finantseerimine: Klarna finantseerimisteenusega saate tasuda oma ostu paindlike või fikseeritud kuumaksetena vastavalt kassas toodud tingimustele. Järelmaksu tuleb tasuda iga kuu lõpus pärast Klarna poolt eraldi kuuarve esitamist. Lisainformatsiooni viil See sealhulgas tingimused ja Standard Euroopa tarbijakrediidi info leiad siit turgudel, kus see makseviis on saadaval:  Austria Ühendkuningriik Saksamaa Rootsi Norra Taani ja  Soome .
 • Otsene pangaülekanne: saadaval Saksamaal, Austrias, Belgias, Itaalias, Hispaanias, Poolas ja Madalmaades. Teie konto debiteeritakse kohe pärast tellimuse saetumist.
 • Otsekorraldus: Teie konto debiteeritakse pärast kauba saatmist või teenuse pileteid/ saadavuse kuupäeva või tellimuse puhul vastavalt edastatud tähtaegadele. Teid teavitatakse kuupäevast (kuupäevast) e-posti teel.
 • Kaardimaksed: Saadaval Rootsis, Saksamaal ja Austrias. Summa broneeritakse kaardile ja debiteeritakse pärast kauba saatmist või teenuse pileteid/ saadavuse kuupäeva. Tellimuse puhul debiteeritakse summa vastavalt edastatud tähtaegadele.

  Makseviisid Maksa [14] päevades, Slice It ja otsedeebet on saadaval ainult positiivse krediidihinnangu korral. Selleks edastame teie andmed teie andmete edastamiseks aadressi ja krediidikontrolli ks Klarnale tellimuse menetlemise ja ostu käsitlemise ajal. Krediidikontrolli tulemuse põhjal saame teile pakkuda ainult saadaolevaid makseviise.

  Üldine teave Klarna ja kasutustingimused riigi kohta leiate veebilehelt klarna.com. Teie isikuandmeid töödeldakse vastavalt kehtivatele andmekaitseseadustele ja klarnase privaatsusavalduses sisalduvale teabele.

5. taganemisõigus ja avatud ost 30 päevaks

Hambedo AB kaupade ostmisel on klientidel õigus kasutada taganemisõigust (õigus tagastada kaup või tühistada ostuleping) vastavalt kõigile asjakohastele õigusaktidele, nagu (2005:59) Rootsi kauglepingute seadus (Distansavtalslagen) või muud kohaldatavad seadused. See tähendab, et teil on õigus oma ost tühistada, saates sõnumi Hambedo AB kaudu heakskiidetud kanalite kaudu 14 päeva jooksul alates kauba kättesaamise päevast (see 14-päevane ajavahemik on teie taganemisõiguse kasutamise tähtaeg).

Lisaks pakub Hambedo AB avatud ostuperioodi 30 päeva.

Kui soovite kasutada oma taganemisõigust, võtke palun ühendust Hambedo AB ' ga. Lihtsaim viis ühendust võtta Hambedo AB on läbi "teie konto" lehel Hambedo AB kodulehel. Sellel lehel saate luua Teenindusjuhtumi ja hankida tagastanumbri. Tagastanumbri eesmärk on hõlbustada identifitseerimist ja
teie naasmise eest. Te võite ka Hambedo AB ' i teavitada oma kavatsusest lepingust taganeda, täites selleks kohaldatava Rootsi Tarbijakaitseagentuuri (Konsumentverket). See vorm tuleks seejärel saata aadressil Hambedo AB. Vormi leiate siit:
http://publikationer.konsumentverket.se/sv/publikationer/lagarregler/lagar/2angerblankett.html.
Saatke see vorm Hambedo AB ' i pealkirja "võtke meiega" all oleva aadressi kaudu.

Taganemisõiguse teostamisel tuleb kõik kaubad tagasi saata Hambedo AB ' i 14 päeva jooksul alates sellest kuupäevast, kui te olete Hambedo AB ' i teatanud oma kavatsusest seda õigust kasutada.

Kauba eest tasutud summa, kaasa arvatud algne saatmismaksumus, tagastatakse 14 päeva jooksul pärast seda, kui Hambedo AB sai teate teie kavatsuse kohta taganemisõiguse teostamiseks, sõltuvaks asjaolust, et Hambedo AB on saanud kindlaksmääratud toote selle aja jooksul või et on esitatud teatud tõendid selle kohta, et kaup on nõuetekohaselt saadetud. Tagasimakstud summasid võib välja anda muul meetodil kui algselt kasutatud makseviis.

Teil on õigus kaupa läbi vaadata vajalikul määral, et määrata kindlaks nimetatud kaupade omadused või funktsionaalsus. Siiski võidakse nõuda, et Hambedo AB kompenseeriks sellise kauba amortisatsiooni, mida selline läbivaatus hõlmab. Selline hüvitis võib osutuda vajalikuks, kui toodet on
kasutada või käidelda suuremal määral, kui see oli vajalik selle omaduste või funktsionaalsuse kindlaksmääramiseks. See hüvitis võib olla seotud kauba müügi koguhinnaga.

6. kaebused

Rootsi tarbekaupade müügi seaduse (Konsumentköplagen) kohaselt on teil kliendil õigus esitada kaebus kolme (3) aasta jooksul pärast kauba kättesaamist. Hambedo AB järgib Rootsi tarbijakrediidi seadust ja pakub meie klientidele üheaastast garantiid.

Hambedo kontrollib iga saadetist enne lähetamist. Juhul, kui üksus on endiselt kahjustatud või on valesti lähetatud, kui see saabub, me kohustun kõrvaldama viga tasuta.

Asendame tooteid, mida oleme leidnud valesti lähetanud või kahjustunud.

Kehtiva tagasisaatmise korral maksab Hambedo AB tagasi saatmise kulud. Kui aga tellisite rohkem kaupu kui tagastatud, ei vastuta Hambedo kogu saatmismaksumuse tagastamise eest.

Vaidluse korral järgime Taani tarbijavaidluste nõukogu (Allmänna reklamationsnämnden) soovitusi.

7. isikuandmed

Hambedo AB töötleb kliendi tellimuse või veebisaidi külastamisel isikuandmeid vastavalt kõigile kohaldatavatele andmekaitse õigusaktidele ja meie privaatsuspoliitikale. Lisateavet meie privaatsuspoliitika/isikliku teabe poliitika kohta klõpsake siin.

8. garantii

Hambedo AB müüb kõiki tooteid üheaastase garantiiga. Toote garantii kehtib garantiiperioodi jooksul tekkida võivad talitlusrikkeid. Teie arve/garantii sertifikaat on lihtsuse huvides sama dokument. See dokument tuleb saadetisega teie tellimuse osana. Palun hoidke seda dokumenti
seda on vaja selleks, et tugineda teie garantiile või esitada kaebus.

9. kohaletoimetamise viivitused

Kui viivitus tekib seoses tellimuse kättetoimetamisega, teavitame teid e-posti teel. Klientidel on õigus ostud kohaletoimetamise hilinemise korral tühistada. Me teeme kõik, mis meie võimel, et täita teie tellimust. Siiski võib olla olukordi, mis muudavad tellimuse täitmise võimatuks, näiteks kui meie tarnijad ei suuda täita oma kohustusi meie suhtes. Sellisel juhul jätame endale õiguse vabastada kliendile kõikidest hüvitustest tarne hilinemise eest.

10. vabandatav lepingu rikkumine (vääramatu jõud)

Lepingu rikkumine on vabandatav, kui lepingu või selles täpsustatud tegevusega seotud võime on takistatud asjaoluna, mis ületab tegutseja isiku kontrolli. Need rikkumised puudutavad tegevusi, mida pool ei saanud mõistlikult arvesse võtta üldiselt või lepingu sõlmimise ajal; See puudutab ka asjaolusid, mille tagajärgi ei olnud võimalik mõistlikult vältida või ületada. Selle hulka kuuluvad näiteks (kuid mitte ainult): sõjaaktid, loodusõnnetused, tööjõu streigid, liiklusõnnetuste, halva ilmaga ja tulekahju.

Kui takistus on ainult ajutine, on lepingu rikkumine vabandatav nii kaua, kui on mõistlik, arvestades takistuse mõju, mis takistab osapoole võimet täita oma lepingulisi kokkuleppeid.

Hambedo AB ei vastuta lisakulude eest, mis tulenevad tarneviivitustest.

11. aadress ja lepingu tingimused

Hambedo AB
Olofsdalsvägen 10
302 41 Halmstad
Org No: 559048-2633
KÄIBEMAKS: SE559048263301

E-post: info@hambedo.com

  Item 1 of 0
  Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
  Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
  Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
  100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil