• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 2 postrid, maksa 1*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 16/6. 

Botaaniline

Botaanilised plakatid on üks meie populaarsemaid kategooriaid.
Kas teile meeldivad taimed, kuid teil on raskusi nende arenemisega? Kaunista oma seinad botaaniliste plakatitega!
Siit leiate kuivatatud taimedega maale, roheliste lehtedega plakateid ja palmipuudega plakateid.

BOTAANILISED PLAKATID LILLIDE, KAKTUSE JA MUUDE TAIMEGA

Meie botaaniliste motiivide valikust leiate rikkaliku valiku maale ja plakateid, mis muudavad teie seinad looduslikuks oaasiks.

Botaanikakunsti võimalused on tõeliselt piiramatud ja annavad loomingulise vabaduse luua oma kodus ainulaadseid väljendusi. Rooside, pojengide ja muude kaunite lilledega kaunistatud piltide seguga saate luua romantilise pildiseina, mis annab teie ruumile unistava ja lummava atmosfääri. Neile, kes eelistavad minimalistlikumat Skandinaavia interjööri, sobivad suurepäraselt stiilsed must-valged taimede illustratsioonid, mis annavad teie kodu sisekujundusele ajatu ja elegantse hõngu.

Kuivatatud taimede ja roheliste lehtede plakatid on ühed meie populaarseimad ja nõutumad valikud ning sisaldavad kõike alates kuivatatud taimede ja roheliste lehtede kujutamisest kuni elavate lillede ja põnevate kaktusteni.
Nende ajatu võlu ja mitmekülgsus muudavad need suurepäraseks valikuks igat tüüpi sisekujunduse jaoks.
Pruunide ja beežide toonide värvidega kuivatatud taimedega plakatid annavad edasi naturaalset ja mahajäänud elegantsi, mis täiendab fantastiliselt Skandinaavia interjööri.
Nende armsad toonid sulanduvad sujuvalt teiste sisustuselementidega ja loovad ruumis harmoonilise atmosfääri.
Seevastu roheliste lehtedega plakatid annavad ruumile värske ja särtsaka tunde ning täiendavad suurepäraselt elavate taimede loomulikke rohelisi värve.
Need plakatid mitte ainult ei sobi ideaalselt seinale, vaid neid saab ka kombineerida, et luua mitmekesine piltseina koos teiste motiividega.

Kaunistage oma toad kaunite roheliste lehtede, veetlevate taimede ja lilledega, et luua oma kodus harmoonia ja heaolu õhkkond.
Botaanilised plakatid sobivad suurepäraselt dekoratsiooni täiendamiseks elavate potitaimede ja lilledega ning loovad tunde, et olete ümbritsetud looduse ilust.
Meie botaaniliste andmetega ei pea te oma sisedžungli loomiseks ega kauni aia loomiseks rohelisi sõrmi.

Neile, kes soovivad järgida uusimaid trende, on suurepärane valik kaktusemaalingud, monstera lehtede plakatid või palmilehtede maalid, mis annavad oma erksate ja ainulaadsete vormidega ruumile modernse ja trendika tunde.
Köögi jaoks saate kasutada vürtside ja köögiviljade teemalisi botaanilisi esemeid, et inspireerida kulinaarseid seiklusi ja luua kutsuv õhkkond, kus toiduvalmistamine muutub naudinguks.

Kui eelistate maalähedast ja pingevaba stiili, sobivad botaanilised vintage-plakatid suurepäraselt suvilasse või maakodusse võluva välimuse loomiseks.
Huvitavate kontrastide loomiseks võid kombineerida roheliste taimedega fotoplakatid elavate taimedega, mis annab ruumile dünaamilise ja elava tunde.

Paljud meie plakatitel kujutatud lilled ja taimed on tuntud oma kohaloleku poolest Rootsi looduses, samas kui teised võivad olla haruldasemad või eksootilisemad. Ükskõik, kas tunnete lillede nimed ära või mitte, meie plakatid loovad teie kodus kindlasti armsa loodus- ja heaolutunde.

Ükskõik, kas eelistate klassikalisi roose, elegantseid liiliaid, võluvaid pojenge või mõnda muud lillesorti, meil on midagi, mis sobib teie maitsele ja sobib teie sisekujundusega. Meie lillemotiivid on hoolikalt valitud ja kujundatud nii, et need pakuvad teile rõõmu ja ilu iga päev, olenemata aastaajast. Meie plakatitega saate lasta oma lemmiklilledel õitseda ja levitada oma ilu oma kodus aastaringselt.

Hambedost leiate veebist taskukohase valiku botaanilisi maale, mis sobivad igat tüüpi kodude ja interjööri stiilidega.

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil