• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 3 postrid, maksa 2*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 4/8.  

Fotod

Hambedos pakume elegantseid nii värvilisi kui ka mustvalgeid plakateid. Seame kesksele kohale fotograafi oskused ja peame fotokunsti sisekujunduse ajatuks klassikaks.
Ühel fotol on võime rääkida terve loo. Olgu selleks loodusstseen, portree, linnapilt või loomaobjekt, fotograafi ainulaadne võime tabada hetk muudab selle kunstiks.
Ükski pildisein pole täielik ilma meie fotokunsti puudutuseta.

Avastage Hambedos hämmastavat fotokunsti.


Fotokunst, tuntud ka kui fotokunst, on populaarne plakatite kategooria, mis pakub ainulaadseid pilte, mis annavad edasi erilist tunnet.
Mustvalged fotod on sisekujunduses ajatu trend ja sobivad enamikesse keskkondadesse.
Fotograafia kui kunstiliik on viimasel ajal tohutult kasvanud ja hõlmab väga erinevaid teemasid looduspiltidest portreede ja arhitektuurifotodeni.
Tutvu meie erinevates stiilides fotomaalide ja motiividega! Pakume värvilisi ja mustvalgeid pilte, sh loodusfotosid ja linnavaateid.

Mis on fotokunst?
Fotokunst on kunstivorm, mis kasutab fotokujutisi visuaalselt stimuleerivate ja tähendusrikaste teoste loomiseks. Fotokunsti kunstnikud katsetavad erinevate meetodite ja tehnikatega, mille tulemuseks võib olla kõike alates dokumentaalsetest piltidest kuni abstraktsete teosteni. Viimastel aastakümnetel on fotokunst pälvinud üha suuremat tuntust ning sagenenud näitustel ja raamatutes. See on lai ja mitmetahuline kunstivorm, mis võimaldab kunstnikel uurida erinevaid teemasid ja ideid.

Möbleeritud fotokunstiga
Varem ei peetud fotokunsti kunstimaastikule kuuluvaks nii nagu tänapäeval. Sel ajal oli tippkunst enamasti tipptasemel õlimaalid või hajusakvarellid. Tänapäeval on kunstiskeene aga tervitanud alternatiivseid vorme ja fotokunst on üks neist, mis on tugevaks kasvanud – nii galeriides kui ka kodudes. Fotokunsti üks suuri eeliseid on teose hea hind. Kodu kaunistamine kauni kunstiga ei pea olema kallis.
Valime oma poes hoolikalt kogu fotokunsti. Meie osavad fotograafid ja illustraatorid säilitavad minimalistliku disaini, samas kui motiivid on uuenduslikud ja kergelt provokatiivsed.

Raamige oma fotokunst
Meie fotokunstiga plakatid on saadaval erinevates suurustes. Sobitage kokku mõne meie stiilse puidust plakatiraamiga, mis on saadaval musta, valge või tammevärviga.

Tutvuge meie tootevalikuga juba täna ja saage inspiratsiooni meie fotoplakatitest ja maalidest!

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil