• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 5 postrid, maksa 3*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 23/6. 

Kunstipildid

Hambedos pakume laia valikut ainulaadseid kunstistiile koos abstraktsete mustrite ja kujunditega, mis muudavad teie kodu kunstiliseks oaasiks.
Tutvuge meie valikuga ja looge oma isiklik pildisein, kombineerides erinevaid kunstiteoseid, mis sobivad ideaalselt teie stiili ja isikupäraga.

Kunstiga plakatid ja maalid

Meie kollektsioonist "Art Styles" leiate kõike alates kaasaegsetest maalidest kuni klassikaliste fotodeni, mitme erineva stiiliga, mis sobivad ideaalselt ruumi, mida soovite stiilida.
Siit leiate kõike alates graafilistest illustratsioonidest kuni retrohõnguliste maalideni – avastage nende loojate kunstiteoseid ja leidke oma interjööri motiive.
Hambedo plakatitega saate hõlpsasti luua trendika interjööri, mis paistab silma ja annab tooni ruumi atmosfäärile.

Unikaalne kunstiteos igasse ruumi
Meie valikus olevad kunstiteosed annavad edasi kunstnike erinevaid lugusid, mis loovad ainulaadse ja inspireeriva keskkonna igas ruumis. Valimise hõlbustamiseks oleme muuhulgas valmistanud valmiskollektsioone erinevatesse ruumidesse nagu köök ja lastetuba. Sealt leiab ka valmis piltseinad näiteks elu- ja magamistubadesse. Lase end inspireerida erinevatest pildiseintest või osta koju valmis piltide kombinatsioon.

Mis on kunst?
Kunst on teatud oskustega loodud loominguline väljendusvorm. See võib olla visuaalne, kuuldav või performatiivne ning sellel võib olla palju erinevaid vorme, sealhulgas maal, skulptuur, muusika, tants, kirjandus ja palju muud. Kunst luuakse sageli eesmärgiga tekitada vaatajas emotsionaalne või intellektuaalne reaktsioon ning seda saab kasutada mitmesuguste sõnumite ja ideede edastamiseks. Lõppkokkuvõttes on kunsti määratlus subjektiivne ja võib varieeruda sõltuvalt kultuurilisest ja individuaalsest vaatenurgast.

Kingi maal – ideaalne kingitus
Maali kinkimine on kingitus, mida hindavad kõik, kes armastavad kunsti ja sisekujundust. Meie trendikate ja ainulaadsete motiividega saate näidata kellelegi tunnustust, olgu see siis pereliige, partner, sõber või kolleeg. Seda tänuväärsem, kui tuttav on hiljuti uude koju kolinud või näiteks lastetoa remonti teinud. Kingi kingitus, mis mitte ainult ei kaunista kingisaaja kodu, vaid jätab ka püsiva mulje. Täieliku maali saamiseks võite lisada ilusa raami. Kui te pole kindel, mida inimene hindaks, pakume ka kinkekaarte.

Tutvuge kogu plakatite valikuga ja leidke oma järgmised lemmikud!

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil