• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 5 postrid, maksa 3*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 19/5.

Lapsed

Meie lastetuppa mõeldud lasteplakatite kollektsioon on loodud lumma ja inspireerima nii väikesi kui vanu. Nende lasteplakatite mängulisus, mis on ühtaegu hariv ja stiilne, võimaldab luua trendika lastetoa, mis on täis rõõmu ja inspiratsiooni. Need lastemaalid ja lastetubade plakatid võivad teha kauneid kingitusi pereliikmetele või sõpradele.

Lastemaalid – ostke toredaid lasteplakatid lastetuppa


Kui on aeg kaunistada lastetuba lastemaalidega, on Hambedo.se parim koht, mida külastada.
Siit leiate laia valiku erinevatest stiilides lastemaale ja lasteplakateid, mis sobivad ideaalselt kõikidesse lastetuppa kõige väiksematest kuni vanemate teismelisteni.
Mänguliste motiivide ja armsate illustratsioonidega on laste maalid ilmselgeks valikuks, kui on vaja luua lastetuppa kutsuv ja isikupärane õhkkond.

Lastetuba peaks olema täidetud mängulisuse ja armastusega ning meie lastemaalide ja plakatite valikuga saate luua täpselt selle tunde.
Pakume lastemaale igat tüüpi lastetubadesse ja stiilidesse, alates hubasest beebitoast kuni värvilise teismelistetoani. Oma raamides olevaid motiive pidevalt uuendades hoiate lastetoa lihtsalt värske ja ajakohasena. Avaldame pidevalt uusi kujundusi, et hoida teid inspireerituna ja kursis viimaste trendidega.

Lisage lastetoa seintele värvi mänguliste ja värviliste lasteplakatitega, mis ergutavad kujutlusvõimet ja õppimist. Pakume laia valikut motiive, sealhulgas loomi, kuulsaid kujusid ja fantaasiarikkaid ruumimotiive, mis sobivad suurepäraselt lapsele lõbusa ja inspireeriva keskkonna loomiseks. Meie stiilsed musta, valge või tamme raamid täiendavad suurepäraselt laste maale ning annavad ruumile stiilse ja läbimõeldud mängulisuse.

Lastemaalid on ka suurepärane kingitus vanematele või pereliikmetele erinevatel puhkudel, näiteks ristimisel, sünnipäeval või perre sündiva beebi tähistamiseks. Meie laias valikus motiive, sealhulgas lapse initsiaalide, sodiaagimärgi või armsate loomadega graafilisi trükiseid, leidub midagi igale lapsele ja igaks elujuhtumiks. Lisaks on lastemaalid soodne viis lastetoa sisustamiseks ja lasta lapsel oma tuppa oma stiili kujundada. Meie erinevate suurustega on lihtne luua omanäoline ja isikupärane piltseina, mis sobib ideaalselt lastetuppa.

Meie kvaliteetsed raamid on stabiilsed ja vastupidavad, mistõttu on lapse kasvades ja arenedes plakateid lihtne välja vahetada. Hambedo abil saate luua lastetuppa mängulise ja isikupärase õhkkonna, mida laps armastab ja hindab veel pikki aastaid.

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil