• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 3 postrid, maksa 2*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 26/5.

Koordinaadid ja asukohad

Looge eksklusiivne ja isiklik kaardiplakat. Valige asukoht ja kohandage teksti, värvi ja suurust vaid mõne lihtsa klõpsuga.
Olgu see teie kodulinn, koht, kus kohtusite oma partneriga või kus te abiellusite, laske kaardiplakatil rääkida kohast, mis kujundas teid selliseks, kes te täna olete!

Looge oma ainulaadne ja isiklik plakatkaart


Avastage meie laia valikut isikupärastatud kaardikirjeid, mis on ainulaadne ja meeldejääv meeldetuletus erilistest kohtadest ja aegadest teie elus. Meie erinevate võimaluste abil saate oma mälestuste jäädvustamiseks valida endale sobivaima. Olgu see koht, kus sündisite, kasvasite üles, elate praegu või kus oli mõni eriline sündmus, oma plakatikaardi loomisel on võimalused lõputud.

Laske isikupärasel motiivil kaunistada oma elutuba või kööki, kus seda on iga päev näha, ja meenutada teile teie erilist kohta ja mälestusi, mida see toob. Olgu selleks teie esimene suudlus, pulm või koht, kus kohtasite oma parimat sõpra – plakat tekitab emotsioone ja loob sügavama sideme teie koduga.

Mõnikord on lihtne unustada, kui kaugele olete elus jõudnud ja hetked, mis on teid kujundanud. Tänu ainulaadsele ja isikupärasele seinakunstile, mis jutustab teie lugu ja äratab mälestused iga päev ellu, tähistame neid hetki. Iga koordinaattahvel on sümbol sinu eluteekonnast ja kohtadest, mis on kujundanud sinust selle inimese, kes sa täna oled.

Oma kaardi maalina kujundamine on lihtne ja lõbus. Valige oma asukoht ja laske meie kujundustööriistal automaatselt koordinaadid genereerida või sisestage oma valikuline tekst, et luua isikupärane puudutus. Seejärel kohandage teksti ja värvi, et luua ainulaadne ja tähendusrikas koordinaattahvel, millest saab teie kodu maitsekas sisustusdetail.

Täiustage oma maali välimust, ostes sobiva raami, mis sobib selle mõõtmete ja stiiliga. Valige erineva suurusega raamide hulgast, et oma maali täiuslikult täiendada. Meie raamivalik pakub erinevaid stiile ja värve, et saaksite leida oma isikliku maitse ja sisekujundusstiiliga kõige paremini sobiva. Stiilse ja elegantse raamiga võtab teie kaardiplakat seinal oma koha kauni ja olulise kunstilise detailina teie kodus.

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil