• Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Item 1 of 3
Postrid- EU Ecolabel, FSC®
Tasuta kohaletoimetamine üle 39€
Kiire kohaletoimetamine

Osta 2 postrid, maksa 1*

*(Pakume odavaimat). Pakkumine kehtib kuni 16/6. 

Retro ja vintage

Vintage stiil on sisekujunduses populaarne.
Meie vanaaegsete plakatite kollektsioon viib teid rännakule läbi ajaloo, ühendades vana uuega.
Looge meie plakatite abil oma kodus retromoodne atmosfäär.
Möödunud ajastute kaunid kujundid, värvid ja stiilid annavad edasi nostalgilist tunnet, mis sobib suurepäraselt segunemiseks kaasaegse sisustusega.

Vanaaegsed plakatid – retromaalingud ja plakatid

Hambedost leiate laias valikus vintage trükistega plakateid.
Meie valikus on värvilised retroreklaami meenutavad illustratsioonid, klassikalised taimede ja vürtside motiividega vintage-plakatid, aga ka kaunid vintage-fotod nii must-valged kui ka värvilised.

Retrostiil on muutunud taas populaarseks ja on trend, mis aina kasvab ning vana segamine uuega on suurepärane võimalus luua kodus omanäoline ja isikupärane õhkkond.
Vanaaegsed plakatid, tuntud ka kui retroplakatid, millel on kaunid fotod vanadest autodest, kristallklaasidest, vinüülimängijatest, klassikalistest rulluiskudest või vanadest muusikariistadest, on täiuslik täiendus tänapäevasele pildiseinale.
Need retroplakatid on inspireeritud mineviku trendidest ja stiilidest ning annavad meile võimaluse meenutada ja uuesti läbi elada tolle aja esteetikat ja võlu.
Kaasates oma sisustusse retroplakatid, saate luua põneva segu vanast ja uuest, kus vintage detailid lisavad kaasaegsele keskkonnale ainulaadset iseloomu.
Olenemata sellest, kas soovite kaunistada oma magamistuba, esikut, kööki või elutuba vintage motiivide ja retroplakatitega, on meil teile midagi.

Vintage plakatid on tuntud oma värvitasakaalu ja võime poolest minevikutunnetust autentsel viisil reprodutseerida.
Retroplakateid valides ja koju riputades ei saa te mitte ainult luua nostalgilist õhkkonda, vaid saada ka tõelise nostalgiareisi ja tunde, mis tõeliselt puudutab.
Stiilse aluse loomine ja vintage detailide lisamine on edukas kombinatsioon, mis võib tõsta kogu ruumi atmosfääri.
Kui vajad inspiratsiooni erinevate kunstimotiivide koostamiseks ja harmoonilise terviku loomiseks, võid külastada meie pildiseina, kus näitame erinevaid võimalusi, kuidas oma tooteid kombineerida, et luua kordumatu ja isikupärane interjöör.
Ükskõik, kas otsustate luua piltseina ainult retroplakatitega või segate neid kaasaegse kunstiga, lisavad need teie kodule erilise atmosfääri ja võlu.
Tutvuge laia retroplakatite valikuga ja laske end inspireerida mineviku ilust ja elegantsist!
Heitke pilk meie valikule ja laske oma loovusel voolata, et luua täiuslik retrokodu!

Meie motiivid sobivad suurepäraselt ka vanematesse majadesse või kaupluste interjööri, kus otsitakse ajastutruid detaile, nii et eelistate klassikalist, modernset või eklektilist stiili, leiate endale sobiva.
Kodukaunistuses nii uute kui vanade elementide segamine loob ainulaadse ja isikupärase atmosfääri ning meie retrohõngulised maalid aitavad teil seda saavutada.

Tutvuge meie vanakunstivalikuga veebis Hambedos ja looge oma kodus ajatu atmosfäär!

Mis on vintage-plaadid.

Vintage plakatid on plakatid või maalid, mis kujutavad pilte või trükiseid varasemast ajastust, tavaliselt 20. sajandist. Need plakatid võivad olla reklaamplakatite, kunstiteoste, fotode või muude trükiste reproduktsioonid, mis olid populaarsed või konkreetsele ajale iseloomulikud.

Sõna "vintage" pärineb algselt ladina keelest ja tähendab "veinisaaki", kuid on aja jooksul arenenud, viidates millelegi vanemale, kvaliteetsele või konkreetsele aastakäigule.
Kunsti- ja sisekujundusmaailmas kasutatakse seda terminit esemete või stiilide kirjeldamiseks, mis on omased teatud ajalooperioodile või milles on nostalgiline võlu ja autentsus.

Vanad plakatid võivad kujutada erinevaid teemasid ja motiive, mis olid nende loomise ajal tavalised või populaarsed.
See võib sisaldada kõike alates klassikalistest reklaamplakatitest toodetele, nagu rõivad, autod, toit ja reisimine, kuni kunstiliste illustratsioonide, kuulsate kohtade või sündmuste fotode ja palju muuni.

Kokkuvõtlikult võib öelda, et vanaaegsed plakatid on vanemad trükised või pildid, mis kajastavad möödunud ajastu olemust ja mida kasutatakse sageli kodude, kontorite või muude ruumide kaunistamiseks, et luua nostalgia, võlu ja autentsuse õhkkond.

    Item 1 of 0
    Postrid- EU Ecolabel, FSC® Produced in Sweden
    Tasuta kohaletoimetamine Kõigil tellimustel, mis ületavad 39 €
    Ainulaadsed artistid Tervest maailmast
    100% Turvaline Kassasüsteem Kindel kassasüsteem Klarna abil